Meny
Meny

Vi søker Gruppetreningsinstruktør til Freshfitness St Hanshaugen

Oslo Fresh Fitness St. Hanshaugen Søknadsfrist: 09.07.2022

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Liker du å motivere og inspirere mennesker rundt deg? Er du god på å få folk med deg?

FRESH FITNESS har et bredt tilbud gruppetimer, og vi trenger alltid dyktige og inspirerende gruppetreningsinstruktører som bidrar til treningsglede for våre medlemmer.

 Fresh Fitness er Norges rimeligste og raskest voksende treningssenterkjede. Vi tilbyr styrke, kondisjon, Personlig Trening og gruppetrening i store freshe lokaler til den laveste prisen i markedet.

Vi skal være best på pris og levere topp kvalitet. Det krever mennesker som tar eierskap til arbeidsplassen og behandler alt der som sitt eget. Som er glad i å trene og evner å formidle gleden ved det på en enkel måte. Som er en levende ambassadør for våre verdier: PASSION-OVERGÅ FORVENTNINGER-TROVERDIG-ENKELT-FOLKLIG!

 Vi ser etter deg som

 • Ønsker å formidle treningsglede, og som liker å stå foran andre mennesker.
  • Synes gruppetrening er gøy
  • Jevnlig trener gruppetrening. Det er en fordel å ha kjennskap til våre gruppetimer.
  • Er i god form
  • Er fleksibel
  • Er gledesspredende og energisk
  • Har fylt 18 år
  • Er selvstendig, men forstår viktigheten av å være en del av et team
  • Annen treningsfaglig bakgrunn er et pluss

Er du den rette personen vi ser etter, dekker vi relevant kurs for deg. Vi kan tilby et unikt arbeidsmiljø med flotte kollegaer, gode utviklingsmuligheter og masse treningsglede! Høres dette spennende ut, gleder vi oss til å høre fra deg.